~FeNsErI_s_KoLuBaRu~

debilizmi...izgubljeno_pogubljeni...

PrijemPrijem  KalendarKalendar  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Lista članovaLista članova  Korisničke grupeKorisničke grupe  PristupiPristupi  

Delite | 

WELCOME!!

Ići dole 
AutorPoruka
Havajska_ptica_feniX
Admin

Ženski Broj poruka : 66
Godina : 26
Datum upisa : 18.04.2007

PočaljiNaslov: WELCOME!!   Sub Apr 21, 2007 8:02 pm

Predstavite se mentoli... Sve detaljno hocu da vidim napisano.. Po pitanju predstavljanja, JeTza i ja smo vrlo stroge, tako da... Bolje se potrudite! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://angel-vs-devil.niceboard.com
Sexy_Milojka

Ženski Broj poruka : 124
Datum upisa : 21.04.2007

PočaljiNaslov: Re: WELCOME!!   Sub Apr 21, 2007 10:45 pm

Eee...Neko se mora prvi predstaviti,a to sam izgleda ja..Zovem se Jelena Jocic,mucenica sam 8.razreda O.S:"Sestre Ilic"..VIII-1 tacnije..Rodjena sam 4.09.1992,devica u horoskopu..Wink Od muzike slusam sve sem metala..Najvise pop i rap,mada mogu da slusam i potocare,u posebnim prilikama naravno..Very Happy Obozavam Marchela!Marchelo konza!Cool Nisam neki ljubitelj knjiga..Od filmova najvise volim da gledam horore i komedije..Omiljeni crtaci su mi Sundjer Bob i Tom and Jerry..Do pre 3 dana nisam podnosila South park,a sad jedva cekam da ga gledam i to zahvaljujuci drugu Panticu koji me navukao na taj crtani..Very Happy Volim da izlazim u grad,da blejim..Izlazim u sugavi Art,ali hvala Bogu sada dolazi lepo vreme pa cu sa mojim liqsama ponovo da krenem u Amadeus..leti je tamo vrh!Cool Sta bih jos mogla reci...E da!Navijam za Zvezdu!cheers I za Buducnost!Od stranih klubova volim Inter...Trenutno,ne mogu da zamislim svoj zivot bez kompjutera,da ne kazem interneta..Krstaricu obozavam i u poslednje vreme visim 24 h dnevno tamo,sto i nije bas normalno..Svidja mi se......neko i taj neko me strasno nervira..Very Happy Hobi mi je blejanje na kompjuteru i blejanje na Pecicni...lol! E,smorila sam se ko zmaj dok sam ovo pisala:sleep: ..a dzabe sam i pisala,al aj sad..ajde pusa svima....Smile

Poslednji put izmenio dana Uto Maj 01, 2007 1:29 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Havajska_ptica_feniX
Admin

Ženski Broj poruka : 66
Datum upisa : 18.04.2007

PočaljiNaslov: Re: WELCOME!!   Ned Apr 22, 2007 4:30 pm

Razz YO! Je m'appelle Angelina... Ucim u VIII-1 i 92 sam... Mrzim hemiju, volim francuski i jezike, ne volim ni istoriju,a geografija mi nikad nije bila teska... Obozavam pse,a to svi znaju... Imam mentalne probleme (kako tvrdi Nada Colic)...Slusam pop i r'n'b uglavnom... Ne podnosim ptice, ni bilo koje pernate zivuljke iz prostog razloga : plasim ih se! (verovali ili ne ) Mislim, vrabaca se bas ne plasim, ali zato golubova...ajoj... Zaboravih da napisem veoma vazan podatak, a to je da sam rodjena 31.07.1992. (31.07. je rodjen Harry Potter, ne Danijel Redckliff, vec Harry Laughing )
Obozavam da idem na rodjendane, zurke, letovanja, uranke i ostalo... Jedva cekam 1. maj!!! A najbolji provod je bio prosle godina za uranak na Divcibarama i tako nesto se ne moze ponoviti... Sad Takodje, extrra provod je bio i na Ljubicinom rodjendanu u avgustu, kad smo bili u Jovanji...(zna nevena o cemu se radi... Laughing ) I tako...... E,da , volim i smajlije i da se smejem... (ma, ja se uvek smejem...) Laughing Razz
DOsta je o meni, sad ste vi na redu!!!!!!!!!! cherry cherry
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://angel-vs-devil.niceboard.com
Cartman

Broj poruka : 6
Godina : 110
Datum upisa : 22.04.2007

PočaljiNaslov: Re: WELCOME!!   Ned Apr 22, 2007 4:44 pm

de ste picke,stig'o zdravko colic..ja sam ivan pantic,90,resio sam da posetim ovaj forum i na taj nacin da se za'valim endzi i jetzi sto su non stop na mom forumu...idem u gimnaziju,naravno II/2...jedva cekam raspust,more....izlazim svuda po malo a najvise u ajsk,rta i monikuhar..taj dra Very Happy....volim muziku(metavika moj dobar drugar),volim filmove,volim al pacina...fan sam serije saut park,doista najsmesnija serija na tv...uzrecice su mi brate i ajme...mrzim kad neko kaze BOGA MI...
eto dosta od mene...
Nazad na vrh Ići dole
ZoLa

Broj poruka : 5

PočaljiNaslov: Re: WELCOME!!   Ned Apr 22, 2007 4:53 pm

Evo i ja da posetim vas forum (Angie je ipak zena mog druga gmaza Smile )
Sta da kazem? Najradije bih prekopirao predstavljanje sa naseg foruma...
South Park gledam i trudim se da ne propustim ni jednu epizodu, mada mi vreme malo ne odgovara...
Naziv foruma mi potpuno odgovara, jer ionako zivim prakticno na obali ove ,,cenjene reke''... A sada copy/paste:
Znaci zovem se Lazar Milivojevic... 90.god, II-2 da se zna u gimnaziji...
Od muzike slusam sve po malo, cini mi se da najvise volim pop eusa_dance.gif
Slusam najvise Zdravka Colica, Merlina i tome sl...
Treniram vaterpolo, volim da igram basket, gledam najvise fudbal...
Naravno, navijam za ZVEZDU, a od stranih Inter(od 99.), Barsu (od 96.- kad Panter vec pise...), Liverpul(od 99.)...
Od filmova takodje gledam sve po malo, najvise komedije...e ne volim SF i smarajuce horore... A izuzetno me nerviraju i ove domace serije (Seljaci, Selo gori a baba se ceslja... i druge gluposti tog tipa) Neverovatno dosadne...
Sta volim, a sta ne? O tome me zaista mrzi da pisem...
I mesta... To se zna, Art, Sky i Armonika...
Nazad na vrh Ići dole
Mr. Mackey_from_Komiric

Broj poruka : 15

PočaljiNaslov: Re: WELCOME!!   Ned Apr 22, 2007 11:06 pm

Ovako... Zovem se Mr Mackey i predajem u osnovnoj skoli u South Parku.
My name iz Vladimir Jevtic, rodjen 5.6.1990, ucim u gimnaziji u odeljenju II-2, prirodni smer. Pa da se zahvalim administratorima jer su redovni clanovi naseg forumA. Nadam se da cu i ja biti njihovog. jocolor Nekad sam trenirao kosarku ali vec dugo sam u penziji, mada me Cubela terorise da se vratimo u Zicer. Navijam za Zvezdu, u stvari Zvezdu volim a navijam i za Liverpool, Olympiacos, Fiorentinu i sve vise u poslednje vreme simpatisem Lacio...Omiljeni fudbaleri: Nenad Kovacevic(lans), OGNJEN KOROMAN(ZVEZDA), MILAN PUROVIC(ZVEZDA), Steven Gerrard(LFC), naravno NIKLA ZIGIC.Idol na neki nacin mi je MILAN GUROVIC zato sto je kralj! Mrzim Partizan, Juventus, Arsenal, Celzi, Man utd, Barselonu, i jos mnogo klubova da ih ne nabrajam. Omiljena serija mi je Dream team!!! Omiljeni film Green street hoolygans.
Ako se setim jos necega dopisacu...
Nazad na vrh Ići dole
Mia Colucci

Broj poruka : 4
Datum upisa : 25.04.2007

PočaljiNaslov: Re: WELCOME!!   Čet Apr 26, 2007 5:49 pm

Ja sam Jelena Radovanovic,inace rodjena sestra Havajske ptice Fenix !!
Rodjena sam : 5.7.1994. najmladja sam ovde...Ucim u 5-oj,VI-2.. Slusam POP,R'N'B i latino...
Volim Anahi,Paris Hilton,Britney Spears,Christinu Aguileru...Obozavam da gledam seriju Rebelde...Bavim se TENNISOM i obozavam da ga igram...Od tennisera volim Mariu Sharapovu i Rogera Federera !! Volim: da igram tennis,provodim vreme sa frendicama,da leti igram zmurke sa frendovima i francuzom(iako ga MRZIM),pse,modu,muziku,da pevam,igram,TV...A da navijam za "ZVEZDU" ofcourse !!
Et to je to........ Byeeee !!!
Nazad na vrh Ići dole
Brain_Damaged

Ženski Broj poruka : 20
Datum upisa : 27.05.2007

PočaljiNaslov: Kiss...   Sre Jun 27, 2007 5:31 pm

Ja se zowem Mina Vuchicewic. Uchila sam u petoj, sad uchim u gimn (upisala sam filoloshki). Obozawam da gledam filmowe, chatujem, chitam, slusham muziku, lencharim......Treniram tenis. Wolim Shakiru, Christinu, Angelinu Jolie, Ocajne domacice, Zene fudbalera........ wolim da se zezam, swe sam, samo ne stidljiwa.......Joj, ne znam shta josh da pishem..... Kiss
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://fairytail.forumotion.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: WELCOME!!   

Nazad na vrh Ići dole

WELCOME!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~FeNsErI_s_KoLuBaRu~ :: Predstavljanje,slike..... :: Dobrodosli mentoli!-
Skoči na: